Nasze przedszkole

Nasze przedszkole mieści się w budynku szkoły podstawowej, której dyrektorem jest Pani Agnieszka Cygan. Uczęszcza tu 50 dzieci w wieku 3-5 lat, które podzielone są na dwie grupy. 

Grupa „Kangurki” (3-4 latki) prowadzona jest przez panią Danutę Szczepańską, a wychowawcą grupy „Kubusie” (4-5 latki) jest pani Regina Nowak. W każdej grupie jest pomoc nauczyciela, pomagająca w organizacji zajęć oraz dbająca o bezpieczeństwo i komfort dzieci podczas zabaw, korzystania z toalety i wyjść poza budynek. 

Dzieci zajmują dwie sale, które są bardzo dobrze wyposażone w zabawki i nowoczesne pomoce dydaktyczne. Przedszkole posiada duże podwórko wraz z placem zabaw wyposażonym w certyfikowane sprzęty. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 – 16:00. W tym czasie odbywają się zajęcia wychowawczo-dydaktyczne, zabawy podejmowane z inicjatywy dzieci oraz nieodpłatne zajęcia dodatkowe: język angielski, religia i logopedia.

 Przedszkole posiada własne, dobrze wyposażone zaplecze kuchenne spełniające wymogi sanepidu. Dzieci mogą korzystać z 3 posiłków (śniadanie, obiad, podwieczorek) przygotowywanych przez wykwalifikowaną kadrę, pod okiem specjalisty dietetyka, bogatych w wartości odżywcze dostosowane do wieku dzieci. 

×

Table of Contents

Skip to content